CUMMINS

مسیر طی شده :

محصولات » دیزل ژنراتور » موتور » CUMMINS

اطلاعات تکمیلی :

کامینز (Cummins)cummins                                                                                                                               

شرکت صنایع سنگین آمریکایی است که در سال ۱۹۱۹ توسط کلسی کامینز طراحی و تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن، مانند تولید سامانه‌های سوخت‌رسانی انژکتوری، سامانه‌های کنترل،  تجهیزات فیلتراسیون و سیستم‌های تولید برق، فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی شرکت کامینز، در کلمبوس، ایندیانا قرار دارد. کامینز محصولات خود را، از طریق شبکه‌ای با بیش از ۶۰۰ توزیع‌کننده مستقل و در حدود ۶،۰۰۰ فروشنده، در بیش از ۱۹۰ کشور به‌ فروش می‌رساند. این شرکت در سال ۲۰۱۱ درآمدی بالغ‌بر ۱۸ میلیارد دلار داشته که سود خالصی معادل ۱٫۷۵ میلیارد دلار را کسب نموده است.احتمالا همین آمار به خوبی،بزرگی شرکت کامینز را نشان میدهد.این بزرگی و حجم گسترده تولیدات و این میزان فروش به سراسر دنیا به خوبی نشان میدهد که موتورهای دیزل ساخت این شرکت ازچه کیفیتی برخوردار هستند.

امروزه درزمینه ارائه خدمات شرکت کامینز بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات و تکنولوژی دیزلی در جهان می‌باشد. سهام این شرکت، در بازار بورس نیویورک، دادوستد می‌شود.

شرکت دیزل مولد امید،بزرگترین تامین کننده ژنراتورهای کامینز،آمادگی خود جهت فروش انواع دیزل ژنراتورهای کامینز با مشخصات ذکر شده در جدول زیر،اعلام می نماید.جهت سفارش و دسترسی به بروزترین قیمت دیزل ژنراتور کامینز با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

جهت مشاهده و دانلود جدول توان موتورهای کامینز به قسمت زیر مراجعه کنید:

 

ردیف عنوان تاریخ ثبت سایز فایل تعداد بازدید دانلود
1
جدول توان موتورهای دیزل cummins
1400/05/16 1.00MB 451
2
کاتالوگ موتور دیزل cummins
1400/05/16 910.00KB 421